Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Newsy w pogaduszkach


Gość Broken Angel

Newsy w pogaduszkach   

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za nowym subforum Newsy ?

    • Tak
      4
    • Nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo mam pomysł żeby zrobić subforum do pogaduszek "Newsy" w którym będą publikowane śmieszne i ciekawe,bulwersujące wiadomości ze świata

Myślę że temat może się przydać dla takich ludzi jak ja rzadko zaglądam do wiadomości np na onecie czy o2/bo większość nie jest ciekawa,śmieszna,bulwersująca a w dziale newsy będzie można przeczytać jedynie te ciekawe i śmieszne,bulwersujące newsy

Kto jest na tak niech pisze powody i oddaje głos w ankiecie a kto na nie również ...

Opublikowano

Dla Ciebie śmieszne może być to że ktoś się wyjebał.
Dla mnie śmieszne może być to że ktoś "jest fanem Sashy Gray" bo dobrze ciągnie.
Dla Ciebie ciekawe może być to że ktoś wysrał 3 metrowego tasiemca.
Dla mnie co innego.

Każdy ma jakieś własne upodobania, i dla sporej liczby ludzi taki temat będzie bez sensu.

Niet.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

NIE TYLKO ŚMIESZNE

A ciekawe ... bulwersujące... czytajcie uważnie

Opublikowano

Dla Ciebie śmieszne może być to że ktoś się wyjebał.

Dla mnie śmieszne może być to że ktoś "jest fanem Sashy Gray" bo dobrze ciągnie.

Dla Ciebie ciekawe może być to że ktoś wysrał 3 metrowego tasiemca.

Dla mnie co innego.

 

Każdy ma jakieś własne upodobania, i dla sporej liczby ludzi taki temat będzie bez sensu.

 

Niet.

j/w

76561198001815076.png
Opublikowano

Po to są przecież pogaduszki, by w nich również o takich newsach dyskutować?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

NIE TYLKO ŚMIESZNE

A ciekawe ... bulwersujące... czytajcie uważnie

podałem tylko 2 przykłady, na cholere miałem pisać więcej...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Zacznijmy, że pojęcia śmieszne i bulwersujące są pojęciami względnymi. Dla każdej osoby to znaczenie jest odbierane inaczej.

Chcesz poczytać newsów to chodź po portalach dotyczących o tym :).

Zresztą MPC - Multi Player Cheats - gdzie nawiązanie do tego? Nie ma żadnego ;).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Hahz wyczuwam przesadni spam w takim subforum ;) Jestem na nie.

Dodatkowo :

 

To nie portal informacyjny, tylko forum.

Ogar ludzie..

Opublikowano

Dla Ciebie śmieszne może być to że ktoś się wyjebał.

Dla mnie śmieszne może być to że ktoś "jest fanem Sashy Gray" bo dobrze ciągnie.

Dla Ciebie ciekawe może być to że ktoś wysrał 3 metrowego tasiemca.

Dla mnie co innego.

 

Każdy ma jakieś własne upodobania, i dla sporej liczby ludzi taki temat będzie bez sensu.

 

Niet.

 

Nic dodać, nic ująć.

Opublikowano

MPC -Może i forum o cheatach ale jeśli to ma być w pogaduszkach a tam jest anime a to nie żadne cheaty i muzyka to również nie cheaty jak i dowcipy to również nie cheaty o czemu nie newsy ?

 

 

 

To nie portal informacyjny, tylko forum.

Jeśli nie odwiedziłaś jeszcze pogaduszek to zapraszam

Opublikowano

Ciekawa propozycja ale nie. Nie rozdrabniajmy pogaduszek na dziesiątki subfor.

Jeżeli macie coś do przedyskutowania to piszcie w głównym. I tyle.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...